Cześć!

Lubisz kadry z których czuć emocje, historie i to, że kot a nie produkt jest na pierwszym planie? Ja też! Lubię kiedy sesje dla marek zwierzęcych są nietuzinkowe, przyciągają wzrok, a czasem też bawią lub wzruszają! Takie właśnie sesje staram się robić dla moich klientów! Zdjęcia będą domowe, ciepłe. Chcę pokazać Twoje produkty w domowym zaciszu, tak żeby klient patrząc na te zdjęcia, mógł sobie wyobrazić te rzeczy w swoich czterech kątach, lub ze swoim kotkiem.

Najpierw rozmowa!

Zanim przekażesz mi swoje produkty to najpierw długo rozmawiamy i ustalamy cel sesji. Podpytuję Ciebie o wartości marki, o to jakie kolory są dla Ciebie ważne, czy chcesz użyć rekwizyty. W jakim tonie ma być sesja – co chcesz uzyskać i do jakich klientów chcesz tymi zdjęciami dotrzeć. Chcę jak najlepiej poznać Twoją markę, tak żeby móc oddać na zdjęciu jej charakter i supermoce. 🙂 Na zdjęciach chcę pokazać serce Twojej marki. Emocje jakie z nią się wiążą.

Zdjęcia będą domowe, ciepłe. Chcę pokazać Twój produkt w domowym zaciszu, tak żeby klient patrząc na te zdjęcia, mógł sobie wyobrazić ten produkt w swoich czterech kątach, lub ze swoim kotkiem.

Może jesteś ciekawa...

Czy będą pozowały tylko Filemon i Blania?

To zależy od tego na czym Ci zależy i jaki masz budżet! Jeśli chciałabyś żeby zapozowały inne koty – to nie ma problemu. Nie musisz się martwić skąd wziąć modeli – ja mam tajne kontakty i znajdę dla naszej sesji modeli idealnych 🙂 

Chciałabym zdjęcia produktowe… 

Przykro mi, ale takich sesji niestety nie robię, mogę w zamian za to zaproponować Ci proste kadry z Twoimi produktami.

Kto kupuje rekwizyty?

W trakcie naszej rozmowy ustalamy czy będą nam potrzebne rekwizyty (zalecam) czy też nie. Ustalamy dodatkowy budżet na nie. Najczęściej sama kupuję dodatki i później rozliczam się z klientem. Dzięki temu Ty nie musisz się martwić i chodzić po sklepach w poszukiwaniu akcesoriów. 🙂

Jaka jest cena takiej sesji?

Cena sesji zaczyna się od 900 zł i jej ostateczna kwota jest ustalana indywidualnie. Na to ile sesja będzie kosztowała ostatecznie wpływa między innymi: ilość produktów do sfotografowania, to jacy modele mają pozować czy czas realizacji. 

Co z produktami i rekwizytami po sesji? 

Mogę je oczywiście odesłać do Ciebie, jednak raczej na pewno to nie będą już w pełni wartościowe produkty (karmy często trzeba np. otworzyć podczas robienia zdjęć – tak samo ze żwirkiem).  

Czy możemy rozliczyć się barterowo?

Realizuję sesje w części barterowe, ale bardzo rzadko. Napisz do mnie, przekonaj mnie do swojego pomysłu – opowiem o tym Filemonowi i Blani i możemy się dogadamy 🙂

Napisz do mnie, stwórzmy wspólnie kłaczkową historię...

Cześć! Oto dwa pakiety, jeden dla psów spokojnych, a drugi dla ciut szalonych! :)

Sesja może się odbyć u Ciebie w domu, albo w parku 🙂

A może nie ma tutaj pakietu, który byłby dopasowany do Twojej psiej gwiazdy? Jeżeli tak to napisz do mnie  – wspólnie stworzymy ofertę pod Twojego psiaka.

Dla słodziaków, co tylko chcą leżeć i być głaskane

Stworzony dla psów, które trochę lubią się bawić, a trochę nie, ale które przede wszystkim i najbardziej to lubią prosić o głaski od swojego Człowieka.

– dla jednego jak i dwóch piesków

– 2 godziny fotografowania

– minimum 20 odbitek 15x21cm

500 zł

Dla psich gwiazd

To pakiet dla psich celebrytów, psów, które zawsze muszą być w centrum uwagi i które zrobią wszystko za smakołyka, czy zabawkę.

– od jednego do czterech psów

– 4 godziny fotografowania

– minimum 45 odbitek 15×21

650 zł

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich zdjęć.....

to chciałabym Cię bardzo serdecznie zaprosić na indywidualne warsztaty z fotografii kotów. Dzięki warsztatom nauczysz się panować nad swoim aparatem i… kotem.

Sprawię, że fotografia kotów, przestanie być dla Ciebie czarną magią. Nauczę Cię jak fotografować kota, jak wzbudzić jego zainteresowanie podczas sesji oraz pokażę znaczenie perspektywy, która może całkowicie zmienić odbiór zdjęcia. Jeśli nie umiesz – to nauczę Cię trybu manualnego.

Warsztaty są możliwe u Ciebie i wówczas ich plan wygląda tak:

– omówienie Twoich zdjęć, wskazanie ich plusów i minusów

– sesja Twojego kota – wykonana przeze mnie, podczas której możesz obserwować moją pracę

– krótka prezentacja na temat obsługi aparatu oraz trików używanych w kociej fotografii

– praca z aparatem i ćwiczenia mające na celu poprawić Twoje zdolności fotograficzne

Czas trwania warsztatów: 6-7 godzin

 

Cena: 1200 zł

Albo u mnie, w moim domu, z Filemonem i Blanią

– omówienie Twoich zdjęć, wskazanie ich plusów i minusów

– krótka prezentacja na temat obsługi aparatu oraz trików używanych w kociej fotografii

– praca z aparatem i ćwiczenia mające na celu poprawić Twoje zdolności fotograficzne

Czas trwania warsztatów: 4-5 godzin

Cena: 1000 zł

Czym jest kotsultacja?

To nic innego jak kocia konsultacja z zakresu fotografii kotów. Jeśli masz koty, albo może nawet dwa, to pewnie często robisz im zdjęcia i pewnie równie często spotykasz się z sytuacją, gdy:

  • – kot jest na zdjęciu jedną wielką rozmazaną plamą,
  •  kot odwraca się dupką do aparatu
  •  kot w ogóle ucieka na widok aparatu
  • nie wiesz co zrobić, żeby robić bardziej kreatywne zdjęcia
  • nie wiesz o co chodzi z przysłoną, czy ISO
  • nie wiesz jak wydobyć charakterność kota
  • zastanawiasz się jak zachęcić kota żeby usiadł w miejscu
  • nie wiesz jak nakłonić kota żeby zrobił to co Ty chcesz żeby zrobił

i przede wszystkim GDY – chcesz zacząć robić zdjęcia swoim kociakom, ale nie masz nawet pojęcia od czego zacząć i szukasz kogoś, kto Ciebie poprowadzi  i wskaże drogę, żebyś jak kot mogła iść swoją indywidualną ścieżką.

Jeśli któraś z tych powyżej wymienionych rzeczy sprawia, że czujesz się tak jak wtedy, gdy wlatuje Ci kłaczek do nosa, to kotsultacja jest dla Ciebie!

Gdzie?

Kotsultacja może odbyć się online, po prostu poprzez messengera (jeśli nie lubisz rozmawiać przez video czaty), przez skype’a, w Twojej ulubionej kawiarni, albo w Twoim domu.

Jak to wygląda? Czy są jakieś zasady, których trzeba się trzymać?

Nie. To jak wygląda kotsultacja zależy tylko od Ciebie, bo jestem dla Ciebie, żeby Ci pomóc ze strachami kociej fotografii i pokazać, że współpraca z kotem nie musi być wcale taka trudna.

Rozmawiamy, przy herbacie, o tym, na czym Tobie najbardziej zależy i co jest dla Ciebie największą trudnością.

Cena

Obecnie są możliwe dwa warianty do wyboru, jeśli masz jedno lub dwa pytania, to możesz wybrać godzinną kotsultacje, a jeśli wiesz, że potrzebujesz więcej czasu to wówczas idealna będzie dla Ciebie dwugodzinna kotsultacja <3

– 1 godzina – 190 zł

– 2 godziny – 250 zł