Cześć!

Skoro to czytasz, to znaczy, że Twój kot  ma specjalny karton w Twoim sercu. Jest Twoim przyjacielem i prywatnym śpiewakiem operowym. Chciałabyś, żeby miał takie ładne zdjęcia, jak Filemon, czy Blania. Żebyś mogła je powiesić na ścianach i pochwalić się nimi przed przyjaciółmi. Być może obawiasz się, że Twój kot nie jest takim wymiauczanym cwaniakiem jak Filemon i nie będzie tak dobrze pozował, albo co gorsza schowa się pod łóżkiem. 

Tak, to może się zdarzyć, w końcu to tylko kot... ALE

Do naszej sesji przygotowuje się bardzo starannie. Dużo rozmawiamy,  ustalamy przebiegły plan sesji, który być może się powiedzie, a być może nie.

Odwiedzam Was, znając już historię Twojego kota i wiedząc jakie snaczki lubi najbardziej oraz za jaką zabawką szaleje. Znam jego fetysze, wiem, że lubi zaczepiać kartki wypadające z drukarki – więc sesja będzie biurowa. Dopasowana do jego hobby i temperamentu.

To Wasz wspólny czas...

Dla niego to kilka godzin spędzonych na pogoni za piórkami i jedzeniu pysznych smakołyków. Dla Ciebie to moment kiedy możesz się zatrzymać, przyjrzeć się jak Twój kot śmiesznie wygląda, gdy próbuje złapać sznurek. Dla Was to momenty wspólnego paczania przez okno, pieszczotliwego mówienia: Kto jest moim najpiękniejszym kitku?! Pogłębianie Waszej pięknej relacji – którą ja mogę uchwycić, jeśli to właśnie o tym marzysz, jeśli nie – to skupię się na ujarzmieniu wewnętrznego tygrysa który w nim drzemie.

Może jesteś ciekawa...

Gdzie się spotkamy?

Sesja odbywa się u Was w domu, ponieważ to miejsce w którym kociamber czuje się najbezpieczniej, to jego dżungla i królestwo. 

Ile dokładnie trwa sesja? 

Sesja trwa od 3 do 5 godzin, w zależności od chęci i predyspozycji kotmodela. Nie chcę żebyśmy się śpieszyli, zależy mi na tym, żeby kot czuł spokój, miał chwilę na poznanie mnie, oraz miał pewność, że ma kontrolę nad sytuacją. W czas naszego spotkania są też wpisane przerwy, żeby kot mógł przypudrować nosek, albo po prostu sobie odpocząć, od nadmiaru bodźców.

Czy muszę się jakoś  specjalnie przygotować do sesji?

Przed naszym spotkaniem, dzwonię do Ciebie, żebyśmy mogły się lepiej poznać i doprecyzować szczegóły, ustalić jaką sesję zrobimy i co nam będzie potrzebne, czy będzie konieczne kupno rekwizytów. Czy ja je przyniosę, czy może Ty znajdziesz je akurat na strychu.

Mój kot jest nieśmiały, czy sesja jest dla niego?

Sesja jest dla każdego kota: dla leniwców, co bawią się na leżąco, dla takich co wdzięczą się do aparatu i dla tych co odwracają się dupką do obiektywu. Nieśmiałość Twojego kota nie jest żadną przeszkodą, po prostu taka sesja wygląda trochę inaczej niż standardowa. Kładę w niej jeszcze większy nacisk na spokój i fakt, żeby kot czuł się bezpiecznie podczas mojej wizyty.

Co zawiera się w cenie sesji? 

  • Elektroniczne i papierowe zdjęcia  w formacie 10×15. Minimalna ilość odbitek to 20 – nie mam górnej granicy, bo wszystko zależy od współpracy kota.
  • Dyplom dla kota za bycie kotmodelem.

Ile kosztuje sesja? 

Sesja kosztuje 82 tuńczyki czyli 650 zł. 

Napisz do mnie, stwórzmy wspólnie kłaczkową historię...

Cześć! Oto dwa pakiety, jeden dla psów spokojnych, a drugi dla ciut szalonych! :)

Sesja może się odbyć u Ciebie w domu, albo w parku 🙂

A może nie ma tutaj pakietu, który byłby dopasowany do Twojej psiej gwiazdy? Jeżeli tak to napisz do mnie  – wspólnie stworzymy ofertę pod Twojego psiaka.

Dla słodziaków, co tylko chcą leżeć i być głaskane

Stworzony dla psów, które trochę lubią się bawić, a trochę nie, ale które przede wszystkim i najbardziej to lubią prosić o głaski od swojego Człowieka.

– dla jednego jak i dwóch piesków

– 2 godziny fotografowania

– minimum 20 odbitek 15x21cm

500 zł

Dla psich gwiazd

To pakiet dla psich celebrytów, psów, które zawsze muszą być w centrum uwagi i które zrobią wszystko za smakołyka, czy zabawkę.

– od jednego do czterech psów

– 4 godziny fotografowania

– minimum 45 odbitek 15×21

650 zł

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich zdjęć.....

to chciałabym Cię bardzo serdecznie zaprosić na indywidualne warsztaty z fotografii kotów. Dzięki warsztatom nauczysz się panować nad swoim aparatem i… kotem.

Sprawię, że fotografia kotów, przestanie być dla Ciebie czarną magią. Nauczę Cię jak fotografować kota, jak wzbudzić jego zainteresowanie podczas sesji oraz pokażę znaczenie perspektywy, która może całkowicie zmienić odbiór zdjęcia. Jeśli nie umiesz – to nauczę Cię trybu manualnego.

Warsztaty są możliwe u Ciebie i wówczas ich plan wygląda tak:

– omówienie Twoich zdjęć, wskazanie ich plusów i minusów

– sesja Twojego kota – wykonana przeze mnie, podczas której możesz obserwować moją pracę

– krótka prezentacja na temat obsługi aparatu oraz trików używanych w kociej fotografii

– praca z aparatem i ćwiczenia mające na celu poprawić Twoje zdolności fotograficzne

Czas trwania warsztatów: 6-7 godzin

 

Cena: 1200 zł

Albo u mnie, w moim domu, z Filemonem i Blanią

– omówienie Twoich zdjęć, wskazanie ich plusów i minusów

– krótka prezentacja na temat obsługi aparatu oraz trików używanych w kociej fotografii

– praca z aparatem i ćwiczenia mające na celu poprawić Twoje zdolności fotograficzne

Czas trwania warsztatów: 4-5 godzin

Cena: 1000 zł

Czym jest kotsultacja?

To nic innego jak kocia konsultacja z zakresu fotografii kotów. Jeśli masz koty, albo może nawet dwa, to pewnie często robisz im zdjęcia i pewnie równie często spotykasz się z sytuacją, gdy:

  • – kot jest na zdjęciu jedną wielką rozmazaną plamą,
  •  kot odwraca się dupką do aparatu
  •  kot w ogóle ucieka na widok aparatu
  • nie wiesz co zrobić, żeby robić bardziej kreatywne zdjęcia
  • nie wiesz o co chodzi z przysłoną, czy ISO
  • nie wiesz jak wydobyć charakterność kota
  • zastanawiasz się jak zachęcić kota żeby usiadł w miejscu
  • nie wiesz jak nakłonić kota żeby zrobił to co Ty chcesz żeby zrobił

i przede wszystkim GDY – chcesz zacząć robić zdjęcia swoim kociakom, ale nie masz nawet pojęcia od czego zacząć i szukasz kogoś, kto Ciebie poprowadzi  i wskaże drogę, żebyś jak kot mogła iść swoją indywidualną ścieżką.

Jeśli któraś z tych powyżej wymienionych rzeczy sprawia, że czujesz się tak jak wtedy, gdy wlatuje Ci kłaczek do nosa, to kotsultacja jest dla Ciebie!

Gdzie?

Kotsultacja może odbyć się online, po prostu poprzez messengera (jeśli nie lubisz rozmawiać przez video czaty), przez skype’a, w Twojej ulubionej kawiarni, albo w Twoim domu.

Jak to wygląda? Czy są jakieś zasady, których trzeba się trzymać?

Nie. To jak wygląda kotsultacja zależy tylko od Ciebie, bo jestem dla Ciebie, żeby Ci pomóc ze strachami kociej fotografii i pokazać, że współpraca z kotem nie musi być wcale taka trudna.

Rozmawiamy, przy herbacie, o tym, na czym Tobie najbardziej zależy i co jest dla Ciebie największą trudnością.

Cena

Obecnie są możliwe dwa warianty do wyboru, jeśli masz jedno lub dwa pytania, to możesz wybrać godzinną kotsultacje, a jeśli wiesz, że potrzebujesz więcej czasu to wówczas idealna będzie dla Ciebie dwugodzinna kotsultacja <3

– 1 godzina – 190 zł

– 2 godziny – 250 zł