Ten blog to taka stara bajka z dzieciństwa, po którą sięgam ponownie, będąc już dorosłą. I teraz to odczucie i rozumienie bloga, jest dla mnie zupełnie inne. Inaczej patrzę na kąty w mieszkaniu, które jeszcze do niedawna wydawały się być zwykłe. Duża ilość godzin spędzonych w domu, sprawiła, że nagle ta zwykła codzienność nabrała ogromnej magii i ważności.  I chcę się z Wami tym podzielić. Pokazać te wszystkie wspaniałości.

 

Myślę, że w większości będę się tutaj dzielić zdjęciami, pokazywać poprzez fotografie co mnie wzrusza, obok czego nie umiem przejść obojętnie. Znajdziecie tu również uwiecznione chwile z naszego zakłaczonego życia. Nie omieszkam również pominąć zdjęć Waszych kotów, czyli po prostu wpisów z kotosesji. No i myślę, że czasami też ukradkiem ( albo i nie) pojawią się tutaj recenzje kocich produktów. 🙂

 

Mam nadzieję,że spędzicie tutaj czas tak samo miło, jak wtedy gdy głaszczecie swoje koty, albo pijecie ciepłe kakałko.

 

Miłego dnia!

Ps. Nie mogę się doczekać aż znajdę chwilę czasu ( Okej, dłuższą chwilę! ) i zabiorę się za zdjęcia, które zrobiłam podczas spacerów, na których szukaliśmy z mężem starych domów i… Wam je pokaże!